Замовлення // +38 067 32 55 4 33

Повідомлення про авторське право

Приналежність авторського права

Авторське право на цей веб-сайт та всі матеріали, які розміщені на цьому веб-сайті (включно з і не обмежуючись текстом, комп’ютерним кодом, графічними об’єктами, фотографіями, малюнками, музикою, аудіо матеріалами, відео матеріалами та аудіо-візуальними матеріалами, що викладені на цьому веб-сайті), належить Katy's Cakes.

Ліцензія на авторське право

Katy's Cakes надає вам глобальну невиключну відзивну ліцензію без сплати роялті з правом:

- передивлятися цей веб-сайт та матеріали з цього веб-сайту на комп’ютері або мобільному пристрої через веб-браузер;
- копіювати та зберігати цей веб-сайт та матеріали з цього веб-сайту в кеш-пам’яті вашого веб-браузера;
- роздруковувати сторінки цього веб-сайту для вашого особистого некомерційного користування.

Katy's Cakes не надає вам інших прав по відношенню до цього веб-сайту або матеріалів, які розміщені на цьому веб-сайті. Іншими словами, всі права збережені.

Щоб уникнути будь-якої неясності, ви не маєте права адаптувати, редагувати, змінювати, трансформувати, публікувати, перевидавати, розповсюджувати, перерозподіляти, транслювати, ретранслювати, використовувати в публічних показах чи виставах цей веб-сайт або матеріали, які розміщені на цьому веб-сайті (у будь-якій формі чи у будь-якому засобі масової інформації), без попереднього письмового дозволу від Katy's Cakes.

Збір даних

Автоматичний та/або систематичний збір даних з цього веб-сайту заборонений.

Дозволи

Ви можете надіслати запит на дозвіл використання цього веб-сайту через сторінку контактів.

Контроль за дотриманням авторського права

Katy's Cakes ставиться дуже серйозно до захисту власного авторського права.

У разі, якщо Katy's Cakes виявить випадки, коли матеріали, захищені авторським правом, використовуються з порушенням викладеної вище ліцензії, Katy’s Cakes має право розпочати судовий процес проти вас з метою відшкодування матеріальних збитків та отримання судової заборони на використання вами цих матеріалів. Також ви можете бути змушені відшкодувати всі судові витрати.

Якщо вам стали відомі випадки будь-якого використання матеріалів з порушенням викладеної вище ліцензії, авторське право на які належить Katy's Cakes, будь ласка, повідомте про це через сторінку контактів.

Матеріали, що порушують авторські права

Якщо ви виявили розміщений на цьому веб-сайті матеріал, який, на вашу думку, порушує ваше авторське право чи авторське право іншої особи, будь ласка, повідомте про це через сторінку контактів.

 

Credit
This document was created using a Contractology template available at http://www.contractology.com