Замовлення // +38 067 32 55 4 33

Святкування Пасхи

Великдень дорослі та діти люблять не тільки за сакральний зміст та біблійні події. Більшість із нас чекає Пасхи для того, щоб поласувати пасками.

Традиційний ритуальний хліб (а саме таке призначення паски) українськими господинями випікався дуже ретельно та в режимі цілковитої тиші (аби тісто не образилось і не впало). Не те, що в кожного регіону, у кожній родині були власні рецепти солодкої святкової випічки.

При сучасному темпі життя провести цілий день за приготуванням опари, замішуванням тіста, чеканням два рази поки воно підійде, формуванням паски не кожній господині до снаги. Але побалувати рідних солодкою паскою хочеться. Та і ще такою по-домашньому пухкою, солодкою та ароматною.

В цьому допоможе Katy's Cakes. Ми пропонуємо спеціальні пасхальні (великодні) набори із великою та малою пасками. Дбаючи про безпеку харчування, Katy's Cakes випікають дріжджові безлактозні паски. За бажанням у святкову випічку додаються лимони, родзинки, сухофрукти та цукати. Не забули ми і про тематичний декор. Солодка помадка на пасках та пряниках не осипається та додає урочистості запашній випічці.

В наявності велики, сіредні та малі паски:

  • Паска з ізюмом
  • Паска з цукатами
  • Паска з шоколадною крихтою

Порадуйте рідних і себе, замовивши великодній набір на Великдень.

Контакти Facebook

 

 

P12609081.jpg
P12609091.jpg
P12609061.jpg
P12609071.jpg
P12609031.jpg